• krótkoterminowy wynajem apartamentów w Warszawie

  • +48 69 61 62 574
    +48 69 65 66 494

Formy płatności

Zasady i regulamin wynajmu

Informacje podstawowe:

  • Pobyt w apartamencie (dobra) trwa od godz. 14:00 do godz. 10:00 następnego dnia.
  • Zakwaterowanie odbywa się od godz. 14.00 do godz. 22.00. 
  • Wykwaterowanie odbywa się od godz. 7.00 do godz. 10.00. 
  • Istnieje możliwość zakwaterowania i wykwaterowania w innych porach (za dodatkową opłatą) po poinformowaniu nas o tym fakcie na 24h przed zakwaterowaniem.

O fakcie pobytu zwierząt w apartamencie klient zobowiązany jest poinformować Accommodo najpóźniej w dzień przyjazdu do apartamentu.

 

Rezerwacja online:

Rezerwacja apartamentu online jest możliwa wyłącznie po:

  • podaniu w formularzu rezerwacji online numeru karty kredytowej osoby dokonującej rezerwacji, której limit pozwala na dokonanie blokady środków w wysokości całkowitej wartości zamówienia

lub

  • wpłaceniu na konto podane w formularzu rezerwacji zaliczki w wysokości przynajmniej 30% całkowitej wartości zamówienia.

Niepodanie numeru karty kredytowej lub niewpłacenie zaliczki w terminie 48h od momentu dokonania rezerwacji online powoduje wygaśnięcie rezerwacji.

Płatności pozostałej do zapłaty wartości zamówienia klient dokonuje w momencie odbioru kluczy w biurze Accommodo lub w apartamencie.

Dokonanie rezerwacji online lub telefonicznej apartamentu jest równoznaczne z akceptacją niniejszych zasad pobytu oraz regulaminu link.

 

Minimalny pobyt i kaucja

 

Minimalny okres pobytu w apartamencie to 2 doby. Po uprzednim uzgodnieniu z Accommodo, istnieje możliwość dokonania rezerwacji pobytu na jedną dobę (za dodatkową opłatą).

 

Przed otrzymaniem kluczy do apartamentu, klient zobowiązany jest uiścić kaucję gwarancyjną w wysokości 400 PLN / 100 EUR zwracaną po oddaniu kluczy do apartamentu oraz stwierdzeniu przez nas, że klient nie dopuścił do szkód w apartamencie.

 

W wyjątkowych przypadkach (ze względu na datę pobytu np. 31 grudnia), możemy wymagać uiszczenia wyższe kaucji gwarancyjnej, o czym informujemy klienta niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji online lub telefonicznie.

 

Zasady płatności:

Akceptujemy następujące formy płatności: przelew bankowy, gotówka (wyłącznie PLN), karty kredytowe (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club International, JCB, American Express). 

 

W sytuacji rezygnacji z wynajmu apartamentu istnieje możliwość otrzymania zwrotu 100% wartości zaliczki wpłaconej przez klienta. Dokładne informacje dotyczące zasad odwołania rezerwacji umieszczone są w § 4 Regulaminu. 

Pełną wersję regulaminu zamieszczono poniżej: