• krótkoterminowy wynajem apartamentów w Warszawie

  • +48 69 61 62 574
    +48 69 65 66 494

Formy płatności

Wynajmij swój apartament z Accommodo

Najem krótkoterminowy to jedna z form inwestowania w nieruchomości mieszkaniowe.

Nieustanny rozwój Warszawy jako centrum biznesowego i turystycznego powoduje, że potrzeby zakwaterowania przyjezdnych zwiększają się. Jednocześnie ograniczona liczba hoteli w najlepszych lokalizacjach Warszawy winduje ceny doby hotelowej, która w przypadku konieczności zakwaterowania więcej niż jednego podróżnego staje się wydatkiem z kategorii luksusu.

Najem krótkoterminowy apartamentów to alternatywa dla pobytu w hotelu. Jest to udostępnienie apartamentu na krótkie okresy czasu przy jednoczesnym zapewnieniu usług podobnych do hoteli klasy biznes (np. odbioru z lotniska, śniadania, wymiana pościeli itd.). W wielu przypadkach, skorzystanie z takiego rodzaju zakwaterowania w Warszawie jest bardziej opłacalne niż wynajęcie pokoju hotelowego. Jednocześnie, nocowanie w apartamentach daje pełną swobodę i pozwala poczuć się „jak w domu”.

Najem krótkoterminowy z Accommodo to propozycja dla osób posiadających lub inwestujących w nieruchomości na wynajem o podwyższonym standardzie, znajdujące się w atrakcyjnych lokalizacjach Warszawy. Ta odmiana najmu często pozwala na osiągniecie wyższej rentowności z inwestycji niż najem długoterminowy, przy zachowaniu nienagannego stanu lokalu (przykładowo – mieszkanie sprzątane jest każdorazowo po wyjeździe gościa, a wszelkie usterki natychmiast naprawiane).

Zaletą najmu krótkoterminowego jest również możliwość korzystania z nieruchomości w okresach, w których właściciel mieszkania potrzebuje w nim przenocować lub np. udostępnić je osobom trzecim (rodzinie na krótki pobyt w Warszawie, czy przyjacielowi z innego miasta, który właśnie zmienił pracę i potrzebuje czasu na znalezienie lokum w stolicy).   

Misją Accommodo jest zapewnienie, aby Państwa nieruchomość zarabiała możliwie najwięcej i najdłużej w porównaniu do najmu długoterminowego. Accommodo dba o najlepszy stosunek ceny do jakości apartamentu oferowanego na rynku do wynajmu i zapewnia, aby był on możliwie najczęściej wynajmowany przez podróżnych nocujących w Warszawie (minimalizowanie pustostanów). Dodatkowo, Accommodo dokłada wszelkich starań, aby Państwa apartament był utrzymany w nienagannym stanie tj. był jak najbardziej atrakcyjny dla klienta, ale jednocześnie nie wymagał napraw zawinionych przez lokatorów, których ewentualny koszt musiałby ponieść właściciel nieruchomości.

Promocja Państwa nieruchomości wsparta usługami dodatkowymi świadczonymi przez Accommodo sprawia, że krótkoterminowy pobyt w apartamentach jest atrakcyjną alternatywą dla podróżnych, w porównaniu do noclegu w hotelu.

Wierzymy, że usługi Accommodo pozwolą Państwu na dochodowe i bezproblemowe inwestowanie w nieruchomości mieszkaniowe w Warszawie. W przypadku zainteresowania współpracą z Accommodo w tym zakresie, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny + 48 606 38 31 39 lub mailowy.