• krótkoterminowy wynajem apartamentów w Warszawie

  • +48 69 61 62 574
    +48 69 65 66 494

Formy płatności

Przygotujemy Twoje mieszkanie do wynajmu z Accommodo

Warszawski zasób nieruchomości jest pełen mieszkań o średnim standardzie, wynajmowanych długoterminowo. Taka forma czerpania dochodu z nieruchomości daje regularne wpływy, jednak często niską rentowność (m.in. ze względu na wysokie ceny m2 mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach Warszawy).
Jeżeli posiadacie Państwo nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie (m.in. bliskość stacji metra, centrów biznesowych, mieszkania w centrum) o średnim lub niskim standardzie, warto zastanowić się, czy niewielkie podwyższenie jego standardu nie pozwoliłoby na wyższe dochody w przypadku zaoferowania go na rynku w systemie najmu krótkoterminowego.

Służymy Państwu pomocą, radą i wszelkim wykonawstwem związanym z przystosowaniem nieruchomości do najmu krótkoterminowego. Nasze wypracowane przez lata relacje ze sklepami wyposażenia wnętrz, architektami i wykonawcami budowlanymi pozwolą Państwu na tańsze, szybsze i bezstresowe wykończenie lub remont nieruchomości przeznaczonej pod najem krótkoterminowy.

Ze względu na specyfikę tej formy wynajmu, atrakcyjne urządzenie mieszkania oraz zapewnienie niezbędnego wyposażenia powoduje zwiększenie atrakcyjności nieruchomości i popytu na taki apartament na rynku. Jednocześnie, pewne różnice w wyposażeniu i wykończeniu mieszkania w porównaniu z najmem długoterminowym powodują, że przed podjęciem decyzji o wynajmie krótkoterminowym warto zasięgnąć porady, aby uniknąć przeinwestowania lub niedoinwestowania lokalu.    

Wierzymy, że usługi Accommodo pozwolą Państwu na dochodowe i bezproblemowe inwestowanie w nieruchomości mieszkaniowe w Warszawie. W przypadku zainteresowania współpracą z Accommodo w tym zakresie, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny + 48 606 38 31 39 lub mailowy.