• krótkoterminowy wynajem apartamentów w Warszawie

  • +48 69 61 62 574
    +48 69 65 66 494

Formy płatności

Kilka powodów, dla których warto wynająć apartament

Do 30% oszczędności przy wynajmie apartamentu o standardzie analogicznym do hotelu

Niższe ceny pobytu w apartamentach wynikają przede wszystkim z niższych kosztów ich utrzymania i promocji, w porównaniu do branży hotelowej. Apartamenty oferują również inne oszczędności ze względu na ich wyposażenie – np. własna kuchnia pozwoli Ci przygotować posiłek, bez konieczności wizyty w drogiej restauracji hotelowej.

Płać za apartament, nie za dobę

W Accommdo płacisz za dobę pobytu w apartamencie. Cena doby jest niezależna od ilości gości, która z Tobą podróżuje i przebywa w apartamencie. Jedynym ograniczeniem jest ilość dostępnych łóżek.

Prosty i bezpieczny booking

Narzędzie rezerwacyjne, z którego możesz skorzystać na naszej stornie jest w pełni bezpieczne i zapewnia kompletną ochronę Twoich danych osobowych. Rezerwując apartament na accommodo.pl masz pewność, że dane Twojej karty kredytowej są wykorzystywane wyłącznie w celu zapłaty zaliczki na pobyt. Używając serwisu rezerwacyjnego accommdo.pl możesz być pewien, że zarezerwowany przez Ciebie apartament jest rzeczywiście zarezerwowany (rezerwacja pewna).

Luksus przestrzeni

W centrum Warszawy przestrzeń to luksus. W cenie często niższej od pokoju hotelowego otrzymujesz przynajmniej dwukrotnie większą przestrzeń do mieszkania, niż w hotelu.

Bezpieczeństwo i prywatność

Części wspólne nieruchomości, z których korzystasz w trakcie pobytu w apartamencie są z reguły mnie zatłoczone i przestronniejsze niż w hotelach. Większość apartamentów umiejscowiona jest na dodatkowo zamykanych piętrach lub strzeżonych osiedlach, co zapewni Ci wystarczający poziom bezpieczeństwa i spokoju.

Zostań 1 dzień lub 3 miesiące

Możesz korzystać z apartamentu dowolną ilość dni. Przy dłuższych pobytach (powyżej 31 dni) postaramy się zaproponować Ci dodatkową zniżkę.

Sprzątanie, wymiana pościeli i ręczników

Jeżeli masz takie życzenie, zespół Accomodo zapewni, aby apartament, w którym przebywasz był zawsze posprzątany, z posłanym łóżkiem, świeżą pościelą i ręcznikami.

Miejsce do mieszkania, nie tylko do spania

Apartamenty Accommodo to także miejsce do mieszkania – apartamenty wyposażone są tak, jakbyś miał(a) w nich przebywać dłużej niż tylko kilka dni. Pełna wyposażenie kuchni, łazienki i salonu pozwolą Ci się poczuć "jak w domu". W naszych apartamentach z przyjemnością się mieszka, nie tylko śpi (jak w hotelu).